Masaż poporodowy 60 min.

Masaż w rewitalizacji poporodowej, dobrany indywidualnie do potrzeb Mamy, wskazany jest po porodzie naturalnym i cięciu cesarskim. Głównie zalecany w celach relaksacyjnych, przeciwobrzękowych, regeneracyjnych, dodatkowo uwzględnia opracowanie blizny po cięciu cesarskim (4 tygodnie od porodu) oraz masaż rozstępów i rewitalizację piersi po okresie karmienia.​ Masaż ma też zastosowanie we wzmocnieniu powłok brzusznych, ustabilizowaniu kręgosłupa, zmniejszeniu obrzęków oraz przyspieszeniu powrotu do dawnej sylwetki. Ciało kobiety po tak dużym wysiłku, jakim jest ciąża i sam poród, potrzebuje zadbania i czasu, aby powrócić do równowagi.

Przeciwwskazania: zakażenia połogowe, krwawienia poporodowe, udar niedokrwienny, choroba zakrzepowa, nadciśnienie tętnicze, przeciwwskazania charakterystyczne dla masażu klasycznego.

Czas zabiegu: 60 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Inne opcje produktu

Masaż relaksacyjny 60 min.
Masaż relaksacyjny 60 min.170,00 złwięcej
Masaż kobiet w ciąży 60 min.
Masaż kobiet w ciąży 60 min.180,00 złwięcej

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij