Dokonując zakupów w naszym sklepie możesz skorzystać z następującej formy płatności:

 

 1. SZYBKIE PŁATNOŚCI ON-LINE 

Najwygodniejsza i najszybsza forma płatności. Po zakupie zostaniesz przekierowany do Twojego banku, gdzie dokonasz natychmiastowej płatności. Taka forma pozwala wysłać nam paczkę niemal natychmiastowo po dokonaniu przez Ciebie zakupu. Poprzez płatności on-line możesz zapłacić również kartami: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

 

Bezpieczeństwo płatności online zapewniają Przelewy24.pl
 
  

 2. PRZELEW TRADYCYJNY 

W przypadku kiedy płatność za pośrednictwem platformy Przelewy24 nie powiedzie się, można wykonać przelew na konto zgodnie z poniższymi danymi. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia. 


Poniżej znajdziesz dane do wpłat na konto:

Numer konta: 64 1090 1694 0000 0001 1531 6781

Medica SPA Instytut Zdrowia i Urody
Al. Komisji Edukacji Narodowej 53/U9
02-797 Warszawa

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij