Leczniczy okład borowinowy (30 min.)

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Po okładzie borowinowym skóra jest gładka jak aksamit. Borowina ujędrnia ciało, dzięki czemu pozwala pozbyć się cellulitu, wygładza zmarszczki, regeneruje włosy. 
Okład borowinowy działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia się krwioobieg w organizmie. Ponadto, poprzez rozgrzanie i rozluźnienie mięśni i stawów, odczuwalnie zmniejsza się uczucie bólu. Seans wykonywany na unikalnym łożu wodnym Soft-Pack. 
Wskazaniami do stosowania borowiny są przewlekłe i podostre (nie ostre) stany zapalne narządów ruchu - tkanek miękkich, kości i stawów, obrzęki - także choroby reumatyczne. 

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, choroby nowotworowe, wady serca i stany po zawale, miażdżyca, żylaki i zakrzepy, anemia, cukrzyca, wrzody, niewydolność oddechowa, zaburzenia ciśnienia, infekcje i choroby przebiegające z gorączką, nadczynność tarczycy, choroby kobiece, młody wiek (poniżej 7 lat). 

Czas zabiegu: 30 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Inne opcje produktu

Nawilżająco - leczniczy okład na bazie siarczki
Nawilżająco - leczniczy okład na bazie siarczki220,00 złwięcej
Okład z glinki białej (30 min.)
Okład z glinki białej (30 min.)220,00 złwięcej

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij