Okład na ciało masłem kozim Kurland

Okład na ciało masłem kozim Kurland - czyli nawilżenie i regeneracja bez parabenów! Już Kleopatra znała i ceniła pielęgnacyjne właściwości masła koziego bogatego w odżywcze składniki zbawienne dla skóry. Marka Kurland wykorzystuje je w wielu zabiegach jako odżywczy dodatek. Wysoka zawartość witamin A, B, C oraz D, ale także duża zawartość pierwiastków śladowych i składników nawilżających sprawia, że preparaty na bazie koziego masła regenerują naskórek, dostarczając skórze niezbędnych substancji odżywczych.

Sucha i podrażniona skóra potrzebuje zwiększonej uwagi i pielęgnacji. Właśnie dla takich potrzeb stworzono okład masłem kozim.

Seans wykonywany na unikalnym łożu wodnym Soft-Pack (głęboki relaks połączony z suchą kąpielą przy blasku świec i muzyce relaksacyjnej).

Czas zabiegu: 30 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Inne opcje produktu

Nawilżająco - leczniczy okład na bazie siarczki
Nawilżająco - leczniczy okład na bazie siarczki200,00 złwięcej
Leczniczy okład z glinki kaolinowej Kurland
Leczniczy okład z glinki kaolinowej Kurland200,00 złwięcej

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij