Masaż leczniczy 45 min. + Bicze szkockie 10 min.

Masaż wodny, inaczej bicze szkockie, są znaną od lat propozycją odprężenia, rozluźnienia i likwidowania napięć mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w bólach kręgosłupa, napięciu po wysiłku fizycznym. Zabiegi biczy szkockich wykonywane są przy użyciu nowoczesnej Katedry T-Alter/P. Jest ona jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury, co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

Celem masażu leczniczego jest zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, rozgrzanie masowanych tkanek, łagodzenie napięcia psychicznego, uzyskanie uczucia ulgi i odprężenia. Sprawdza się w leczeniu bólu lędźwiowego, bólach migrenowych, bólach karku, również w ogólnym napięciu i objawach stresu. 

Przeciwwskazania: nie jest wskazany u osób z chorobami ukłądu krążenia, w żylakach i chorobie zakrzepowej, u chorych z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry, w gorączce oraz w ciąży. 

Inne opcje produktu

Masaż bańką chińską 60 min.
Masaż bańką chińską 60 min.170,00 złwięcej
Masaż Antycellulitowy 30 min.
Masaż Antycellulitowy 30 min.140,00 złwięcej

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij