Masaż bańką chińską 30 min.

Intensywny masaż chińskimi bańkami jest przeznaczony dla osób zmagających się z nadwagą, cellulitem, rozstępami. Doskonale pobudza krążenie podskórne krwi i limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu i redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską jest rodzajem terapii podciśnieniowej. Stosowane bańki chińskie (gumowe) powodują zasysanie skóry do środka, wytwarzając niewielkie podciśnienie. Siłę masażu można regulować poprzez zwiększenie lub zmniejszenie stopnia zassania fałdu skóry.

Przeciwwskazania: nie powinny poddawać się masażowi bańkami osoby chore na zakrzepicę, żylaki, kobiety w ciaży i karmiące, w niektórych przewlekłych chorbach, w tym układu krążenia. Przed zabiegiem należy poradzić się lekarza. 

Czas zabiegu: 30 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij