Manicure z malowaniem Vinylux

Manicure Vinylux to rewolucja w kosmetyce jaką zafundowała nam firma CND. Celem było uzyskanie lakieru winylowego o cechach zbliżonych do hybrydy, ale jednocześnie zakładanego tak jak lakier klasyczny, czyli bez użycia lampy UV i zdejmowanego bez stosowania acetonu. Efektem jest system lakierów Vinylux Weekly Polish oraz Vinylux Weekly Top Coat. Pierwszy z nich na pierwszy rzut oka to zwykły kolor. Różni się jednak tym, że zawiera w sobie bazę, co eliminuje konieczność jej używania. Top nadaje połysk i zapewnia trwałość. Jego charakterystyczną cechą jest to, że utwardza się pod wpływem światła słonecznego.

Największą zaletą lakierów Vinylux jest łączenie cech lakierów hybrydowych i klasycznych. Po wyschnięciu lakier utwardza się w skutek kontaktu z promieniami UV ze światła dziennego, przez co staje się twardy i wytrzymały. Czas schnięcia to zaledwie 30 minut. 
Manicure Vinylux trwa krócej niż klasyczny czy hybrydowy, bo nie ma konieczności stosowania bazy, czekania na wyschnięcie kolejnych warstw czy też użycia lampy UV. Dodatkowo lakiery usuwa się zwykłym zmywaczem do paznokci.

Czas zabiegu: 45 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij