Mała Królewna / Mały Królewicz

Czy Twoja Mała Królewna/ Mały Królewicz nie zasługują na chwilę relaksu? Ciągle zabiegani: szkoła, dom, zajęcia dodatkowe, korepetycje, ciągły stres i tępo życia.
Podaruj mu chwilę wytchnienia. Zabiegi przygotowane są specjalnie dla najmłodszych, na naturalnych, owocowych składnikach. Najpierw wykonamy delikatny Peeling całego ciała, następnie podczas suchej kąpieli na wodnym łożu Soft-Pack nie tylko odżywimy i nawilżymy skórę, ale dodatkowo zrelaksujemy wszystkie napięte mięśnie, a Dziecko z pewnością się jeszcze bardziej wyciszy i będzie miało niesamowitą frajdę z leżenia na takim Łożu. Masaż Relaksacyjny musem owocowym, który pozytywnie wpłynie na dotlenienie organizmu, dzięki czemu ciało będzie bardziej zrelaksowane i lepiej będzie radzić sobie ze stresem, infekcjami i wirusami. Masaż doskonale wyciszy i uspokoi. Nasze masaże rekomendowane są także w przypadku zwiększonej pobudliwości, nerwowości oraz problemów z koncentracją i nauką. Poprzez głęboki dotyk stymulujemy system nerwowy, co wspaniale wpływa na rozwój całego organizmu. Na koniec zaprosimy na filiżankę owocowej herbatki - Twoje Dziecko poczuje się jak ktoś wyjątkowy.

W SKŁAD PAKIETU WCHODZĄ:

- Owocowo-jogurtowy Peeling ciała (15 min.)
- Owocowy Okład na wodnym łożu Soft-Pack (30 min.) 
- Masaż Relaksacyjny musem owocowym (60 min.) 
- Strefa Relaksu z filiżanką owocowej herbatki 

Czas zabiegów: 105 min.
Okres ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.
Miejsce realizacji: Medica Spa Instytut Zdrowia i Urody w Warszawie.

Inne opcje produktu

Czekoladowa pokusa dla najmłodszych
Czekoladowa pokusa dla najmłodszych237,00 złwięcej
Mała Księżniczka / Mały Książe
Mała Księżniczka / Mały Książe427,00 złwięcej

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij